Wszystkich zainteresowanych znalezieniem dobrego zatrudnienia serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pracy. Stacja paliw to miejsce, w którym trzeba wykazać się przede wszystkim odpowiedzialnością, doskonałą organizacją oraz umiejętnością obsługi klienta wg najwyższych standardów. Zadowolenie kontrahentów oraz budowanie z nimi odpowiedniej i zarazem wielopłaszczyznowej relacji biznesowej jest dla nas niezmiernie istotne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że praca na stacji benzynowej wiąże się z koniecznością zadbania o wiele różnych obowiązków. Z tego właśnie powodu - ubiegający się o zatrudnienie - mogą z naszej strony liczyć zarówno na atrakcyjne wynagrodzenie, jak i możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole.

Bezpośredni kontakt z klientem zawsze wymaga zachowania należytej kultury - bez względu na zaistniałą sytuację. Bardzo przydatne mogą okazać się również kwestie związane z umiejętnością szybkiego reagowania na nieprzewidziane zdarzenia. Zainteresowanych zapoznaniem się ze szczegółami aktualnych ofert pracy na stacji paliw serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przybliżą najistotniejsze z ekonomicznego punktu widzenia kwestie.

SPRZEDAWCA/ KASJER NA STACJI PALIW

LOKALIZACJA: GDYNIA / GDAŃSK

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • obsługa systemu kasowego,
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • dbanie o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży/ obsłudze klienta poparte praktyką,
  • komunikatywność oraz pozytywne nastawie do wykonywanych zadań,
  • uczciwość i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub umowa zlecenie;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • system premiowy;
  • rozwojową pracę w profesjonalnym zespole.